RECAGENT production - hledáček na trhu práce

SLUŽBY

Jedním z hlavních nových nástrojů, které společnost RECAGENT production pro personální agentury i zaměstnavatele a zájemce o práci vyvinula, je kompletní integrovaný systém „DOBRÝ FLEK“, využívající současné technologie seřazené do logicky navazujících kroků. Systém „DOBRÝ FLEK“ využívá výhod jednotlivých mediálních, telekomunikačních a IT prostředků tak, aby se proces hledání „IDEÁLNÍHO“ pracovníka nebo „IDEÁLNÍHO“ pracovního místa co možná nejvíc zjednodušil a zefektivnil.

Hlavním mediálním prostředkem je TV pořad "Práce pro tebe", který je zaměřen na inovativní způsob zprostředkování zaměstnání. Tento nástroj maximalizuje dostupnost inzerovaných pozic, podporuje účinnost náborových portálů, taktéž činnost jednotlivých personálních agentur a personálních manažerů. Spolupracující portál www.praceprotebe.cz slouží jako mezistupeň spojující TV program a svět agenturních portálů. Vlastní stránky www.dobryflek.cz jsou pak místem, kde je možné objednávat jednotlivé služby do všech úrovní systému a slouží také jako „klasický job portál“ s inovativním pohledem na věc.

V pozadí celého systému „DOBRÝ FLEK“ běží speciální SW aplikace, SMS systém, call centrum a samozřejmě webové rozhraní.

Inovativnost nástrojů agentury RECAGENT production spočívá v propojenosti a synergickém efektu jednotlivých technických nástrojů: TV pořad, WEB, SMS služba, Call Centrum, které zajistí komplexní, účinný, kvalitní a měřitelný proces náboru a výběru kandidátů.

V současné době pro Vás připravuje naše produkční agentura další nástroje mediální komunikace v podobě TV magazínů zaměřených na otázky a problematiky trhu práce. O jejich spuštění Vás budeme průběžně informovat.

Prosím, seznamte se blíže s nabídkami služeb RECAGENT production a zvolte si některý z arzenálu nástrojů. Bude nám ctí Vás obsloužit.

Vítejte na „DOBRÉM FLEKU“

Váš RECAGENT a.s.

RECAGENT a.s. | Brněnská 154/32, Mikulov  692 01, info@recagent.cz, +420 604 299 199
ALL RIGHTS RESERVED © RECAGENT a.s. 2014